کارگاه‌ آموزشی عمومی؛ تولد
پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 19:38 | نوشته ‌شده به دست مسافر یونس | ( نظرات )
امروز تولد پنجمین سال رهایی مسافر راهنما مسعود، رهجوی راهنمای محترم جناب آقای حامد حسینی را با شور فراوان جشن گرفتیم.
جلسه هشتم از دوره بیست و یکم کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران کنگره 60، نمایندگی صالحی به استادی مسافر راهنما حامد و نگهبانی مسافر یوسف و دبیری  مسافر رضا با دستور جلسه OT روز پنجشنبه مورخ 1397/11/18 رأس ساعت 17:00 آغاز به كار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

من چیزی که در کنگره یاد گرفتم این بود که همیشه در مورد تجربه خودم صحبت کنم. زمانی که وارد کنگره شدم اگر اشتباه نکنم یک طرح آزمایشی هزارنفره بر روی شربت اوتی انجام می‌شد که حقیقت این بود افرادی که خوب سفر می‌کردند، به آن‌ها اوتی می‌دادند و من خودم با اوتی سفر نکردم و شاید آن زمان درک این موضوع که حرکتی در حال شکل گرفتن بود، چه نتایجی می‌تواند داشته باشد برای افرادی مثل من دور از ذهن بود ولی همان پایلوت هزارنفره که در سال 88 فقط یک مرکز در تهران در میدان حر وجود داشت و بایستی برای گرفتن اوتی به آنجا مراجعه می‌کردند و خیلی دقیق این نتایج نگهداری و به‌ روز می‌شد و آن‌قدر نتایج آن پایلوت هزارنفره  برای دوستان ستاد مبارزه با مواد و بقیه سازمان هایی که به شکل تحقیقاتی کار می‌کردند مخدراعجاب‌انگیز بود که این میخ چنان محکم کوبیده شد که منجر شد داروی اوتی به‌عنوان یک داروی استاندارد برای درمان اعتیاد شناخته بشود.

شاید ما الآن خیلی با این قضیه برخورد می‌کنیم که گرفتن داروی اوتی چیزی نیست ولی واقعیت امر این است که باید قدردانی کرد برای کسانی که در این جهت زحمت کشیدند. شخصی که وارد کنگره می‌شود و درمان او شروع می‌شود و با داروی اوتی سفر خود را شروع می‌کند دیگر با ساقی و کاسب و جنس خوب و جنس بد و مأمور و .... کاری ندارد. وقتی مسافر داروی اوتی در جیبش باشد و کارت کنگره هم همراهش باشد اگر مأموری هم بخواهد دستگیرش بکند با نشان دادن کارت و گفتن اینکه داروی اوتی داروی استانداردی است و همه مراکز می‌فروشند و هیچ‌کس هیچ گرفتاری برای مسافر نمی‌تواند ایجاد کند.

داروی اوتی دارویی نیست که هرجایی بتوانند درستش کنند و این دارو در مراکز کاملاً بهداشتی باکیفیت یکسان تولید می‌شود و بعضی وقت‌ها یادآوری این‌ موضوعات برای من باعث می‌شود حواسم را جمع کنم و قدر آن را بدانم چون زحمات زیادی برای آن کشیده شده تا این دارو جا بیافتد و اجازه بدهند که به‌عنوان داروی استاندارد استفاده بشود و امروز در مراکز مختلف به‌راحتی در دسترس کسانی است که خواهان درمان هستند. ما وظیفه‌داریم که قدر آن پیشگامانی که آن راه را رفتند و کسانی که در این مسیر حرکت کردند و هزینه دادند را بدانیم. جناب مهندس در کتاب 60درجه می‌فرمایند که بهترین دارو برای درمان همان چیزی است که باعث گرفتاری ما شده است و علت این است که چون شربت تریاک به‌عنوان دارو به خاطر داشتن آلکالوئیدها و به خاطر جنسی که ما باید در اختیار بدنمان قرار بدهیم تا سیستم ایکس ما بازسازی بشود کامل‌ترین است. ما با درست سفر کردنمان می‌توانیم قدردان کسانیکه برای اوتی زحمت‌کشیده‌اند باشیم. در بخش اوتی چه در مرکز و یا در خود شعبه و چه در کلینیک‌ها زحمات زیادی کشیده می‌شود و بهترین زمانی است که قدردان این افراد بشویم و از آن‌ها تشکر کنیم.

خلاصه سخنان استاد درباره مسافر راهنما مسعود:

مسعود از اولین ره‌جوهای لژیون بنده بوده است و در شعبه اقدسیه وارد لژیون شد. روزی که مسعود وارد لژیون شد با کوله باری از استرس وارد شد و در مورد هر موضوعی استرس داشت و نکته‌ای که باید بگویم این است که یک سفر اولی در این تولدها یک نکته‌ای را باید دریافت کند و اگر همین یک نکته باعث رهایی‌اش بشود این تولد کار خودش را کرده است. ولی چیزی که در مورد مسعود به نظر من خیلی پررنگ است این است که زمانی که سفرش را شروع کرد و تا روزی که رها شد یک جلسه هم غیبت نکرد و گوش‌به‌فرمان بود و سفرش کاملاً مرتب بود و مهم‌تر اینکه بعد از سفر اولش ادامه داد و کنگره را رها نکرد و در آزمون کمک راهنمایی شرکت کرد و قبول شد و شال کمک راهنمایی‌اش را هم گرفت و انشاالله به‌زودی لژیون خود را هم تحویل می‌گیرد و من واقعاً برای او خوشحال هستم و تبریک میگویم به خودش و خانواده محترمش و اینکه همیشه شاد و خرم باشد و خدمتگذار و در مسیر

 کنگره 60 باقی بماند.

اعلام سفر مسافر:

سلام دوستان مسعود هستم یک مسافر، آخرین آنتی ایکس مصرفی قرص و تریاک، روش درمان DST داروی درمان OT  طول سفر 16 ماه به راهنمایی استاد بزرگوارم آقای حامد حسینی رهایی پنج سال و چهار ماه و بیست روز

آرزوی مسافر:

آرزو می‌کنم تمام سفر اولی‌ها به رهایی برسند و اگر که در زندگی‌شان مشکلی دارند با امید به خدا حل بشود .

خلاصه سخنان مسافر:

از اینکه در این جایگاه هستم و تولدم را جشن می‌گیرم خیلی خوشحال هستم و از تمامی دوستان سپاسگزارم که این شرایط را برای من مهیا کردند که برای من دوباره تجدید خاطره بشود تا بدانم که من درگذشته در چه حالتی بودم چون انسان ذاتاً فراموش‌کار است یعنی اگر من که الآن به کنگره می‌آیم و در بیرون از کنگره کارهایم را خوب انجام می‌دهم فکر می‌کنم که حالم همین‌جوری خوب است! ولی اگر یک مقدار انسان هوشیار باشد متوجه می‌شود که این حال خوب به خاطر این است که شخصی که وارد کنگره می‌شود در این مکان انرژی می‌گیرد و این انرژی را در بیرون از کنگره خرج می‌کند مثل پول درآوردن است چون مسافری که کنگره را رها می‌کند و به کارهای شخصی خود می‌پردازد مقطعی است چون آمدن به کنگره یک نوع سرمایه‌گذاری است چون به همان اندازه حضور شخص در کنگره به همان‌قدر سطح انرژی طرف را بالا می‌برد. تقریباً هفت سال پیش من وارد کنگره شدم حال خوبی نداشتم خیلی پریشان بودم چون پنج سال بود سقوط آزاد داشتم و وقتی وارد کنگره شدم خیلی مردد بودم برای شروع سفرم، خلاصه سفرم را شروع کردم و دارو گرفتم و جالب اینکه داروی اوتی علاوه بر اینکه سیستم ایکس را بازسازی می‌کند به من اعتمادبه‌نفس را هم داد که من به این موادبا آموزشهای کنگره مسلط هستم. مشکلات در زندگی همه است من سعی می کردم که از مشکلات فرار کنم و به مواد مخدر پناه بردم و با آمدنم به کنگره متوجه شدم که درد و رنج برای انسان لازم است چون بدون درد و رنج انسان نمی‌تواند رشد کند. همه سفر اولی‌ها باید بر روی خوشان حساب باز کنند حتی بر روی خانواده هم نباید حساب کند وقتی‌که من شروع به حرکت کردن در مسیر درست بکنم قطعاً نیروهایی به کمکمان خواهند آمد ولی همه کارها بر دوش خودمان است. از جناب مهندس تشکر می‌کنم که این مسیر را مهیا کردند که ما بتوانیم سفر کنیم. از آقای زرکش از راهنمای خودم خیلی تشکر می‌کنم که به من خیلی کمک کردند از برادر لژیونی‌هایم تشکر می‌کنم و از هم‌سفر خو نیز تشکر می‌کنم.

خلاصه سخنان همسفر:

از جناب مهندس از راهنمای همسفرم آقای حسینی و از راهنمای خودم خانم هدایت تشکر می‌کنم و امیدوارم که همه همسفران شاهد رهایی مسافرانشان باشند. 

در ادامه جشن تولد... خدمتگزاران این جلسه:
عکاس: مسافر عرفان
تایپ و ویرایش: مسافر یونس
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی عمومی، تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic