کارگاه آموزشی عمومی؛ تولد
پنجشنبه 4 بهمن 1397 ساعت 21:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر عباس | ( نظرات )

امروز تولد اولین سال رهایی مسافر حمید، رهجوی راهنمای محترم جناب آقای ناصرسیدآبادی را با شور فراوان جشن گرفتیم.

جلسه ششماز دوره بیست و یکم کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره 60، نمایندگی صالحی به استادی مسافر راهنما ناصر و نگهبانی مسافر یوسف و دبیری  مسافر ابراهیم با دستور جلسه وادی پنجم و تأثیر آن روی من؛ در جهان ما تفکر قدرت مطلق حل نیست، بلکه توأم با رفتن و رسیدن آن را کامل می‌کند روز پنجشنبه مورخ 1397/11/04 رأس ساعت 17:00 آغاز به كار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

لازم است که در درجه اول یک قدردانی داشته باشم از ایجنت و مرزبان محترم و تمام کسانی که در کنارشان دو سال در این نمایندگی در خدمتشان بودم و خیلی چیزها یاد گرفتم و تجربه کسب کردم. در ارتباط با وادی پنجم که خیلی خودم با آن ارتباط برقرار کردم در حد بضاعتم صحبت می‌کنم. به‌هرحال هر زایشی نیاز به یک بذر دارد همان‌طوری که در وادی یکم می‌گوید که تفکر آغاز یک خلق است و آغاز یک ساختار ولی در وادی پنجم مطالبی درباره چگونه درست تفکر کردن می‌آموزیم و در تمامی این تفکرات و بذرهایی که کاشتیم را می‌خواهیم به اجرا دربیاوریم زیرا بعدازاینکه با چهار وادی اول آشنا می‌شویم در کنگره در وادی پنجم با ارائه هفت پارامتر راهکارهایی به ما می‌دهد که چگونه آن‌ها را عملی نماییم.

 در رابطه با جهان‌هایی که هستیم صحبت می‌شود در این وادی که بنده بیشتر در رابطه با جهان فکری می‌خواهم صحبت کنم، سه جهانی هست؛ جهان خاکی، جهان خواب و جهان ذهنی که جهان ذهنی تعیین‌کننده است زیرا ساختارها و تفکرات ابتدا در جهان ذهن شکل می‌گیرند و تعیین‌کننده است برای اینکه به موضوعاتی که می‌خواهم برسم چگونه باید برسم ولی موقع عمل کردن آن چیزی که قبلاً در جهان ذهنم به شکل ساختارهای بازدارنده و نیروهای منفی بوده می‌آید و می‌خواهد مانع از عملی شدن تفکرات من می‌شود بهترین راهکار انجام این پارامترهایی است که در این وادی به ما معرفی می‌کند ولی اصل مطلب این است که من تعیین‌کننده‌ام برای آن چیزی که بعداً در مقابل من قرار می‌گیرد. 

درواقع این نیست که من هر کاری بخواهم بکنم را انجام دهم مثلاً بخواهم صبح زود بیدار شوم و بتوانم، سر جلسه بخواهم به‌موقع حاضر شوم و بتوانم و این‌ها عملی نمی‌شوند مگر اینکه آرام‌آرام این ساختار را در درون خود ایجاد کنم و این محقق نخواهد شد مگر اینکه تحت فرمان راهنما حرکت شود. قوانین طبیعت غیرقابل تغییر هستند همان‌طوری که یک زایشی ابتدا با کاشت یک بذر بوده این‌ها هم مانند یک قانون در هستی جاری‌اند و وقتی‌که به درمان می‌رسم و حس‌هایم تا حدودی باز می‌شود و می‌توانم مقداری از مشکلاتم را ببینم و بخواهم خودم را مستثنا بدانم از بقیه نمی‌تواند به من کمکی کند.

خلاصه سخنان استاد درباره مسافر حمید:

در مورد حمید عزیز روزهای اولی که آمد شاید کمی با بقیه متفاوت بود خیلی با خودش درگیری داشت. رفت آکادمی و آمد گفت آنجا همه امور پارتی‌بازی بود، کلینیک جابه‌جا می‌کردند و ... گفتم حمید جان این‌طور نیست گفت نخیر همینی که من دیدم هست. منم گفتم باشد، می‌خواهم بدانید که چقدر ذهن درگیری داشت و چقدر مشکلات داشت که درواقع هر موضوعی را از منظری نگاه می‌کرد که با آن‌ها درگیر بشود و با یک حالت انتقام‌جویانه به هر مسئله‌ای نگاه می‌کرد و خیلی سخت با این طرز تفکر پیش می‌آمد ولی زمانی که ارتباط برقرار کرد با وادی‌ها چیزی براش کلید خورد و رهایی پیدا کرد با نوشتن وادی‌ها بود. وادی به وادی نوشت و حتی صحبت هم نمی‌توانست بکند شروع به صحبت کردن کرد و آرام‌آرام وارد سفر دوم شد و در کلینیک خدمت کرد و الآن هم در پارک پلیس خدمت می‌کند و بعدش درگیر کار شد که امیدوارم این تولد نقطه عطفی باشد تا دوباره بیشتر در جمع کنگره باشد زیرا خدمت وسیله‌ای است که انسان بتواند آموزش‌ها و تفکراتش را پرورش دهد و به اجرا درآورد، برای خودش و هم‌سفرش آرزوی موفقیت می‌کنم به راهنمای هم‌سفرش، آقای مهندس و در کل به مجموعه مسافران و هم‌سفران شعبه صالحی تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه بتواند خدمتگزار خوبی برای کنگره باشد.

اعلام سفر مسافر:

سلام دوستان حمید هستم یک مسافر، تخریب ده سال آخرین آنتی ایکس شیره، مدت یازده ماه و دوازده روز به روش DST با داروی OT به راهنمایی آقای ناصر سیدآبادی سفر کردم، رهایی یک سال و یک ماه و بیست روز.

آرزوی مسافر:

آرزو می‌کنم همه مسافران سفر اول رسیدن به رهایی و سفر دوم را تجربه کنند.

خلاصه سخنان مسافر:

روز اولی که من وارد شدم حال بسیار نامساعدی داشتم و حتی حاضر نشدم که خودم را معرفی کنم تا یک ماه که به این نمایندگی می‌آمدم به من می‌گفتند که مصرف کن و بیا که هم‌سفرم اعتراض کرد که این چه وضع درمان است به تو می‌گویند مصرف کن؟ بعد از مدتی رفتم به آکادمی و کلینیک انتخاب کردم. وقتی‌که در لژیون حضور پیدا می‌کردم حتی حاضر نبودم که صحبت کنم در این زمینه واقعاً ممنون استادم هستم که به من خیلی کمک کرد که این مشکل را برطرف کنم، اگر راهنما و هم‌سفرم نبودند به‌هیچ‌وجه نمی‌توانستم به یک سال رهایی دست بیابم. زمان مصرف زندگی من روال درستی نداشت، شب‌ها تا دیروقت مواد مصرف می‌کردم و روزها خواب بودم. کنگره نظم را وارد زندگی من کرد که بایستی ساعت 6 صبح از خواب بیدار شوم و رأس ساعت دارو را بخورم. در طول سفر بایستی آموزش‌ها را به‌خوبی دریافت کرد تا تغییر به آهستگی صورت گیرد. قبل از ورودم به کنگره روابط اجتماعی من به شکلی بود که هیچ‌کس حتی نمی‌توانست به من نزدیک شود چه رسد به اینکه بخواهد با من صحبت کند ولی حالا همه‌چیز عوض‌شده و به کمک آموزش‌های کنگره و یاری راهنمایم به یک آرامش نسبی دست پیدا کردم البته از همراهی هم‌سفرم نباید غافل شوم که ایشان هم با آموزش‌هایی که توسط راهنمایش دریافت می‌کردم به من کمک‌های فراوانی کرد که همین‌جا بایستی از هر دو ایشان تشکر و قدردانی کنم.

خلاصه سخنان همسفر:

این روز قشنگ را به آقای مهندس و خانم آنی تبریک می‌گویم و خیلی از ایشان تشکر می‌کنم و از راهنمای همسر عزیزم که خیلی به همسرم کمک کردند تشکر می‌کنم که حمید را دوباره به من دادند همچنین از راهنمای خودم که به من آرامش را نشان دادند تشکر می‌کنم چون من اوایل که وارد کنگره شده بودم خیلی استرش داشتم ایشان یک جمله به من گفتند، گفتند که خطاهای که از همسرت می‌بینی چشم‌پوشی کن و همراهش باش. در این زمینه خیلی با خودم فکر کردم که چگونه این موضوع را عملی کنم و بتوانم همره باشم. تمام سعی خود را کردم که بتوانم همراه خوبی در کنارش باشم.

در ادامه جشن تولد...
تقدیم گل رهایی به مسافر یونس:
خدمتگزاران این جلسه:

تایپ: مسافر مسعود و مسافر عباس
عکاس و ویرایش: مسافر عباس
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی عمومی، تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مجید یکشنبه 7 بهمن 1397 07:30
خدا قوت وعرض شاد باش
معصومه همسفرلژیون۵ جمعه 5 بهمن 1397 15:08
تبریک،خداقوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات