کارگاه‌ آموزشی عمومی؛ تولد
پنجشنبه 14 تیر 1397 ساعت 19:10 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی صالحی | ( نظرات )

امروز تولد سومین سال رهایی مسافر هادی، رهجوی راهنمای محترم جناب آقای حسین صداقت را با شور فراوان جشن گرفتیم.

جلسه نهم از دوره نوزدهم کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، نمایندگی صالحی به استادی راهنما مسافر حسین و نگهبانی موقت مسافر کاوه و دبیری موقت مسافر علیرضا با دستور جلسه تخریب‌های شیشه و درمان آن با متد DST روز پنج شنبه مورخ 97/04/14 رأس ساعت 17:00 آغاز به كار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

تاریخچه شیشه و ساخت آن به زمان جنگ جهانی دوم باز می‌گردد که برای شب‌بیدار ماندن و کار آیی بیشتر سربازها استفاده می‌شد بعدازآن وارد کشورهای دیگر و سپس ایران شد و به شکل استفاده به‌عنوان داروی لاغری وارد کشور شد و هیچ اعتقادی هم نداشتند که شیشه ماده مخرب است و شروع کردند به تبلیغ که این ماده برای مدت کوتاه جهت لاغری مصرف شود و هیچ‌گونه عوارض جانبی هم ندارد، برای مصرف‌کننده‌ها هم به‌عنوان کنار گذاشتن موادهای دیگر پیشنهاد شد و اوج آن در سال 85 و 86 که جناب مهندس اعلام کردند سونامی شیشه در راه است و در همان زمان بود که متوجه شدند شیشه ماده فوق‌العاده خطرناک و تأثیرگذار بر روی سیستم بیوشیمی بدن است که این سیستم را به هم می‌ریزد و تعادل انسان‌ها را بر هم می‌زند، زیرا برای شناخت ماده‌ای ابتدا آن ماده باید مورداستفاده قرار بگیرد و عارض آن نشان داده شود و بعد بر روی آن تحقیق کنند مانند داروهای جدید که پس از طی این مراحل وارد بازار می‌شود.

شیشه در آن زمان مشخص شد که چه ماده‌ای است و چه‌کاری انجام می‌دهد و خط بطلانی می‌کشید بر روی تمام نظراتی که می‌گفتند شیشه هیچ‌گونه وابستگی ندارد و به من هم پیشنهاد شد برای کنار گذاشتن تریاک بدون هیچ‌گونه خماری می‌توانی از شیشه استفاده کنی و متأسفانه من هم گوش کردم و شروع به استفاده از این ماده کردم و اتفاقی که نباید رخ می‌داد، رخ داد.

اما شیشه بر روی من و جسم من چه تأثیری می‌گذارد؟ اولین کاری که با مصرف شیشه اتفاق می‌افتد این است که میزان دوپامین جسم من حدود 11 برابر بیشتر ترشح می‌شود و دلیل اینکه متمرکز، مهربان و فعال می‌شوم همین سطح بالای دوپامین در بدن است و یک تخریب وحشتناک هم در صور پنهان در حال شکل گرفتن است و به غیر از تخریب در جسم انسان صور پنهان را هم درگیر می‌کند و نظم چرخش چاکراه ها را بر هم می‌زند و در صور پنهان هم اختلال ایجاد می‌کند و نسبت به دیگر موادها این مسائل با تخریب بالاتری رخ می‌دهد.

فاجعه دیگری که رخ می‌دهد و بیشترین عارضه هم نسبت به دیگر حالت‌ها دارد رخ دادن توهم در شخص است که حاصل سوراخ شدن هاله انسان است و باعث می‌شود یکسری از تصاویری که انسان نباید ببیند آن تصاویر را مشاهده می‌کند.

در خصوص درمان شیشه که بنده تجربه کردم و در کنگره دیدم و به همین روش که اکنون موجود است به درمان رسیدم، خیلی از افراد که مصرف بسیار بالایی داشتند و حال بسیار خرابی داشتند به روش DST درمان شدند، بسیار جالب است بعدازاین همه‌سال در کنگره 60 روش DST جهت درمان شیشه جواب داده است و در حال انجام است که خیلی از پزشکان بر روی این مسئله بحث درند که شربت تریاک چه ارتباطی با درمان شیشه دارد و پاسخ جناب مهندس در این خصوص بسیار جالب است که در جلسات نمونه‌ها را معرفی می‌کنند و اشخاصی که زمانی مصرف‌کننده شیشه بودند ولی اکنون با این روش و دارو به درمان رسیده‌اند.

افرادی که اعتیاد به ماده شیشه دارند اگر روش DST را به‌درستی طی کنند و انجام دهند قطعاً به درمان قطعی و تعادل خواهند رسید و مشکلات روان هم درست خواهد شد.

خلاصه سخنان استاد درباره مسافر هادی:

امروز تولد سومین سال رهایی هادی است، هادی هم مصرف‌کننده شیشه بود و به‌شدت مشکل داشت و باحال بسیار خراب وارد کنگره شد حتی سفر اول را باراهنمای دیگر به پایان رساند و در سفر دوم که پیش من آمد فوق‌العاده به‌هم‌ریخته بود و کاملاً احساس می‌کردم از درون ازهم‌پاشیده است و هیچ‌گونه تعادلی نداشت، فوق‌العاده درگیر نیروهای منفی و یکسری افکار و توهمات ساخت ذهنی خودش بود ولی خدا را شکر بعد از یک وقفه‌ای که درآمدن به کنگره افتاد شروع به حرکت کرد و بیشتر و بیشتر جلو آمد و سخت مشغول خدمت شد و من تمام تلاش را کردم که به هادی کمک کنم و به سمت خدمت هدایت کنم. خوشحال هستم که توانسته با خودش کنار بیاید و در حال خدمت است، تلاش می‌کند تا دل همه را به دست آورد و شخص دوست‌داشتنی است، به هادی، خانواده‌اش، جناب مهندس و اعضای نمایندگی تبریک می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

اعلام سفر مسافر:
تخریب 15 سال، آخرین آنتی ایکس شیشه، مدت سفر اول سیزده ماه با روش DST با داروی OT با راهنمایی آقای حسین صداقت رهایی سه سال و یک ماه و سه روز.

آرزوی مسافر:

آرزو می‌کنم همه مادرانی که فرزندانشان در سفر اول هستند و دعا می‌کنند که به رهایی برسند به آرزویشان برسند.

خلاصه سخنان مسافر:

از دید من شیشه خود شیطان است چون راهنما با من همراه است و مطلع است که اگر کنگره 60 و شخصی به نام راهنما نبود قطعاً تا امروز من قاتل یا مقتول بودم زیرا دادوستد مواد مخدر شهر به شهر من را ارضاء نمی‌کرد و وارد کشور به کشور شدم و پس‌ازآن قاره به قاره این کار را انجام می‌دادم ولی چه اتفاقی افتاد که امروز من در این جایگاه قرار دارم، برای بار اول که لغزش کرده بودم حال خوبی نداشتم زیرا به درمان نرسیده بودم، روی صحبت من با آن شخصی است که مصرف شیشه دارد و فکر می‌کند شیشه درمان ندارد و باید بگویم چنین چیزی نیست.

مصرف من به‌جایی رسید که در یک‌بارمصرف مقدار زیادی شیشه را استفاده می‌کردم و این به یک لقب برای من تبدیل‌شده بود چه اتفاقی افتاده که امروز توانستم به تعادل برسم؟ فکر می‌کنم اولین مسئله نقاب نزدن بود یعنی برای رسیدن به این صندلی سینه‌خیز آمدم زیرا همه‌چیز را ازدست‌داده بودم، گاهی اوقات که وارد کنگره می‌شوم ستون را بوس می‌کنم و با خود می‌گویم اینجا کعبه عشق است و همه‌چیز را به من بازگرداند.

به یاد دارم بعضی روزها پول برای خرید یک نان نداشتم و منتظر آشنایی می‌شدم تا به بهانه این‌که با شلوار گرم‌کن آمده‌ام و پول همراه ندارم پول نان را حساب کند، فکر می‌کنم کنگره 60 جایی ست که همه‌چیز را به انسان برمی‌گرداند و انسان را به خود واقعی برمی‌گرداند تا 4 سال پیش کارتن‌خواب بودم و در جنگل می‌خوابیدم و هیچ‌کس برای من ارزش قائل نبود ولی امروز هادی عزیز شدم و ساعت 9 شب که می‌شود به من زنگ می‌زنند و می‌گویند عزیزم کجایی؟ فکر می‌کنم این اتفاقات فقط در کنگره 60 اتفاق می‌افتد و خواسته می‌خواهد و امیدوارم خواسته حضور در کنگره 60 در همه افراد وجود داشته باشد.

از راهنمای هم‌سفرم خانم عابدی تشکر می‌کنم و از راهنمای عزیزم آقای حسین صداقت هادی که در تاریکی بود و هست را هدایت و حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

خلاصه سخنان راهنمای همسفر:

من از اشخاصی هستم که با مصرف شیشه مسافرم به این جایگاه رسیدم، مسافر من تخریب شیشه و قرص داشت و اگر مسافر خودم این تخریب را نداشت باور نمی‌کردم روزی بشود که انسانی با مصرف شیشه به درمان برسد، این را چون در جایگاه عین القین بودم با تمام وجودم درک کردم که می‌شود فقط باید خواسته و تلاش وجود داشته باشد.

امروز تولد آقا هادی است و مصداق انسانی که اگر یک‌تکه نان و مقداری آب بدهی تهران را برای شما آباد می‌کند، همسفر هادی از آن رهجوهایی است که هر مطلبی به او گفتم بدون هیچ‌چیز می‌گفت به روی چشم و اجرا می‌کرد، خوشحال هستم که امروز در این جایگاه نشسته است و از خداوند می‌خواهم روزی برسد این مسافر و همسفر جشن ده سال رهایی را جشن بگیرند زیرا لایق این جایگاه هستند برای تک‌تک اعضاء از خدا می‌خواهم اگر لیاقت جایگاهی را دارند که به آن جایگاه برسند و تا آنجایی که می‌توانیم به خلق خدا خدمت کنیم و در وادی خدمت با یک مو فاصله به انسان‌هایی که به ما دل می‌بندند و اعتماد می‌کنند خیانت نکنیم زیرا از خدمت تا خیانت فقط یک مو فاصله است، وقتی شخصی با من رازی را در میان می‌گذارد و لیاقت من چقدر است که از آن راز استفاده کنم و سوءاستفاده نکنم و در راستای رساندن آن رهجو به صراط مستقیم قدم بردارم.

امیدوارم این جشن به جان همه اعضاء کنگره 60 در زمین و آسمان در رأس به جناب مهندس و آقای حسین صداقت بچسبد و همگی به‌زودی راهنمایی مسافر و همسفر را مشاهده کنیم.

خلاصه سخنان همسفر:

دادم در خصوص این دستور جلسه گریه نکنم اگر هم اشک جاری می‌شود اشک شوق باشد زیرا از این دستور جلسه عبور کردم، همه افرادی که در کنگره 60 هستند می‌دانند شیشه چیست، افرادی که برای مشاوره به کنگره می‌آیند فکر می‌کنند شیشه درمان ندارد ولی درمان دارد، به یاد دارم روزی آن‌قدر از قلک پسرم پول بیرون کشیدم که پول‌ها تمام شد و به نقطه‌ای رسیده بودیم که هیچ راهی نداشتیم ولی اکنون خوشحال هستم که آن روزهای سخت گذشت.

به خاطر مشاوره‌های اشتباه فرزند شیره خواره من را 3 روز از من دور کردند و من مدیون او شدم و همه به خاطر مشاوره‌های اشتباه بود و از او سپاسگزارم که کودکی خود را به ما بخشید، به یاد دارم صدای فندک که می‌آمد فرزندم در اتاق پنهان می‌شد زیرا می‌دانست آن لحظه نباید کنار پدرش باشد و همیشه به پدرش می‌گفت بابا می‌شود دیگر سیخ نکشی، خدا را شاکرم که آن روزها گذشت و اکنون در این جایگاه قرار دارم.

در خصوص مسافرم همیشه می‌گویم خدایا اگر می‌خواهی من را امتحان کنی با مسافرم امتحان نکن زیرا نمی‌توانم تصور کنم در زندگی یک‌لحظه با من نباشد، اگر عشقی را به دست آوردم در کنگره بوده است، یک‌زمانی مسافرم را که می‌دیدم از او بدم می‌آمد ولی اکنون برای دیدن او لحظه‌شماری می‌کنم و از تشکر می‌کنم که باعث شد من روی این صندلی بنشینم و اکنون به خاطر مسافرم به کنگره نمی‌آیم بلکه به خاطر خودم در کنگره حضور پیدا می‌کنم و می‌آیم تا انسان بودن را آموزش ببینم.

زمانی که مرزبان شدم خداوند به من فرزندی هدیه داد و به من می‌گفتند بااین‌حال این پله‌ها را بالا می‌روی ولی همیشه می‌گفتم شخصی مانند من قرار است بیاید و روی آن صندلی بشیند و من باید او را مشاوره بدهم و از خدمت کردن لذت می‌برم.

از راهنمای مسافرم آقای حسین صداقت و راهنمای خودم که همیشه من را حمایت کردند تشکر می‌کنم.


خلاصه سخنان همسفر:

از آقای حسین صداقت و خانم آذر تشکر می‌کنم که در طول درمان پدرم به ما کمک کردند.

در ادامه جشن تولد...خدمتگزاران این جلسه:


تایپ و ویرایش: مسافر هادی
عکاس: مسافر عرفان
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی عمومی، تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر هادی لژیون دهم یکشنبه 17 تیر 1397 16:14
عرض تبریک و شادباش
مسافر رامین لژیون دهم یکشنبه 17 تیر 1397 13:46
خدا قوت و تبریک خدمت استاد گرامی جناب صداقت و هادی عزیز
مرضیه همسفرداود شنبه 16 تیر 1397 21:13
تابادچنین بادا
امیرهوشنگ لژیون هشتم شنبه 16 تیر 1397 12:29
هادی جان خداقوت
مسافرمجید لژیون دهم شنبه 16 تیر 1397 08:58
تا باد چنین باد تبریک ویژه به حسین آقا صداقت وهادی مهربان
معصومه همسفرلژیون۵ جمعه 15 تیر 1397 21:12
تبریک میگم به آقای هادی وخانواده محترمشون وبه راهنمای محترم آقای صداقت ،پایدارباشید
مرضیه همسفرداود جمعه 15 تیر 1397 14:27
خداقوت آقاهادی موفق ومستدام باشید
مسافر مهدی جمعه 15 تیر 1397 05:55
این جشن بزرگ برشما هادی عزیز و‌استاد عزیزم آقای صداقت مبارک باد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic